Adres

Gaziantep

Telefon Numaralarımız

0 342 326 57 31

0 552 547 26 52

E-Posta

info@ankatemizlik.net

İnstagram

Hizmetlerimiz

OTEL, PANSİYON TEMİZLİĞİ

Anka temizlik şirketi Gaziantep’da otel temizliği konusunda profesyonel temizlik hizmeti vermektedir. Gaziantep temizlik şirketi uzman ve tecrübeli kadrosu ile sağlık ve hijyen konusunda %100 müşteri memnuniyeti güvencesi vermektedir.

Otel Temizleme Konaklama yerlerinin seçimi esnasında müşteriye seçimi etkileyen kriterler sorulduğunda temizlik ilk sırayı almaktadır. Güler yüzlü iyi hizmet göz önünde bulundurulması gereken önemli konulardır.

Anka temizlik hizmetleri otel,pansiyon ve yurt temizliği hizmetinde tecrübeli personelleriyle siz müşterilerimize profesyonel temizlik için çözümler sunmaktadır.

Otel Temizliği, Konaklama seçiminde, Müşterilere dikkat ettikleri en önemli etmen sorulduğunda çoğu konuk, temizliği birincil öncelikleri olarak göstermektedir. Hizmet ve hoş tavırlar da göz önüne alınması gereken önemli unsurlardandır, ancak hiçbir şey düzenli bir oda, ışıldayan bir banyo ve temiz çarşaflar kadar etkileyici olamaz.

Otel ,pansiyon ve yurt temizliği hizmetimizden faydalanabilmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Anka Gaziantep temizlik şirketi; tecrübeli personel, doğru kimyasal, teknolojik ekipman ve garantili hizmet ile siz müşterilerine yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Anka Gaziantep Temizlik şirketlerinin ev temizlikleri , halı yıkama , Gaziantep ev temizliği , inşaat sonrası, ofis temizlik vb. servisler için hizmetlerimiz sayfasını ziyaret ediniz. Gaziantep temizlik şirketleri arasındaki farkımızı sosyal medya hesaplarımızı takip ederek yakından takip edebilirsiniz.

VİLLA TEMİZLİĞİ

ANKA TEMIZLIK sirketi Gaziantep’de Villa temizligi konusunda profesyonel temizlik hizmeti vermektedir. Anka temizlik sirketi uzman ve tecrübeli kadrosu ile saglik ve hijyen konusunda %100 müsteri memnuniyeti güvencesi vermektedir.Villa temizliginiz bize, zamaniniz size kalsin…

İletişim

Bizimle iletişime geçin...

01

Ev Temizliği

ANKA TEMİZLİK şirketi Gaziantep’de ev temizliği konusunda profesyonel temizlik hizmeti vermektedir.

02

Villa Temizliği

Anka temizlik şirketi uzman ve tecrübeli kadrosu ile sağlık ve hijyen konusunda %100 müşteri memnuniyeti.

03

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik hizmetlerinde, sektöründe önde gelen firmalardan olan Anka Temizlik Şirketi