Adres

Gaziantep

Telefon Numaralarımız

0 342 326 57 31

0 552 547 26 52

E-Posta

info@ankatemizlik.net

İnstagram

Anka Temizlik

Tam 14 yıldır sizin için temizliyoruz.

 • EV TEMİZLİĞİ
 • DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ
 • OFİS TEMİZLİĞİ
 • VİLLA TEMİZLİĞİ
 • İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK
 • HALI YIKAMA HİZMETİ
 • OTEL, PANSİYON TEMİZLİĞİ
 • APARTMAN TEMİZLİĞİ
 • HAŞERE İLAÇLAMASI
 • EV VE İŞYERİ DESENFEKSİYON
Anka Temizlik

Biz Kimiz

Anka Group Emre YILMAZ tarafından 2015 yılında Gaziantep’te ticaret hayatına başlamıştır. Kurulduğu günden bugüne endüstriyel yakıt alanında Türkiye genelinde hizmet veren Anka Group, 2019 yılında pandemi ile piyasada oluşan ihtiyaç doğrultusunda kendi bünyesinde Anka Temizlik Hizmetlerini kurmuş ve bu alanda Gaziantep’te hizmet veren rakipleri arasından; hizmet kalitesi ile çok kısa sürede sıyrılıp kurumsal kimliğini oluşturmuştur. Sürekli gelişim prensibiyle çalışan firmamız inşaat sonrası temizlik alanında marka haline gelirken; kurumlar için önemli bir mali ve idari kalemi ifade eden personel yönetimi alanındaki kalifiye hizmet açığını kapatabilmek adına “personel tedarik ve yönetim hizmetini” bünyesine katarak sürekli gelişimine devam etmiştir.

 

%100 müşteri memnuniyeti hedefiyle çıkmış olduğumuz bu yolculukta kısa sürede ciddi bir portföye sahip olan firmamız, mutlu müşteri yelpazesini sürekli genişletmektedir.

 

DEĞERLERİMİZ

 1. Müşteri Memnuniyeti: Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve onlara en iyi deneyimi sunmak için çaba sarf ederiz.
 2. Kalite ve Güven: Kalite standartlarımızı yükseltmek ve müşterilerimize güven vermek için sürekli olarak kendimizi geliştiririz.
 3. Profesyonellik: İşimizi ciddiyetle yapar, zamanında ve güvenilir bir şekilde hizmet sunarız.
 4. Çevre Dostu: Çevreye karşı sorumluluk bilinciyle hareket eder, doğal kaynakları korur ve sürdürülebilir temizlik uygulamalarını benimseriz.
 5. Ekip Çalışması: İşbirliği içinde çalışarak, takım ruhunu benimser ve birlikte daha iyi sonuçlar elde etmeyi hedefleriz.

 

Bu değerler ve hedefler temelinde, müşterilerimiz için mükemmel bir temizlik deneyimi sağlamak için çalışacağımızı taahhüt ediyoruz.

 

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.

Gaziantepteyiz

Gaziantep Temizlik Firmaları arasında kalite ve prensip anlayışıyla öne çıkan firmamız, temizlik malzemeleri dahil olacak şekilde hizmet vermekte ve siz hiçbir şeye karışmadan meskeninizi kullanıma hazır halde teslim etmektedir.

14 Yıl

Hizmet Süresi

7654

Temiz Ev/Ofiz

3748

Mutlu Müşteri
Anka Temizlik Yorumlar

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos

Nicolas Oliver

Molestie lacus

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos

Keith Butler

D. Hunter
Çözüm Ortaklarımız

Sizler için beraber en iyisini sunmaya çalışıyoruz...