Adres

Gaziantep

Telefon Numaralarımız

0 342 326 57 31

0 552 547 26 52

E-Posta

info@ankatemizlik.net

İnstagram

Hizmetlerimiz

DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

Camlarin temizlik, bakim ve onariminda kullanilmak üzere binanin demirbasinda bulunmasi gereken asansör kullanilarak, bu çok katli camlari, firmamizin deneyimli ekipleri tarafindan rahatlikla silinebilmektedir. Ofis ve Gaziantep ev temizliginizde Asansörü bulunmayan binalarda, 25 – 30 metreye kadar ulasabilen yüksek çalisma platformlari sayesinde camlar silinebilmektedir. Her çesit cam temizligi, çerçeve temizligi, cam kapilarin temizligi, camdan yapilmis çatilarin temizligi, metropol ve yüksek binalarin temizligi; deneyimli ve uzman personellerimiz tarafindan yerinde incelenir. Dis cephe temizlik ve cam temizligi uzmanlik gerektiren bir temizlik türüdür. Dis cephe cam temizliginde, metal ve cam yüzeyler birbirinden farkli degerlendirilmeli ve iki yüzeyinde temizlik kimyasali, kendine munhasir olmalidir. Kullanilan kimyasallar, kesinlikle ISO 9001 – 2000 belgesine sahip ürünlerden seçilmelidir. Zira yanlis yapilan dis cephe cam temizlik hizmeti, etkin ve kalici çözümden çok geçici ve cepheye zarar veren bir temizlikten öteye gitmez ve aksine korozyonu hizlandirir. Yapilan arastirmalar ve tecrübelerimiz dogrultusunda gördük ki, dis cephe cam temizligi yilda en az iki kez yapilmali ve bina, korozyona karsi korunmalidir. Bilinçli yapilan temizligin, cephelerin; yagmur, kar ve toza karsi maksimum korumasini saglayacagi gibi estetik görünümlerini de koruyacaktir.

Anka Gaziantep temizlik sirketi; tecrübeli personel, dogru kimyasal, teknolojik ekipman ve garantili hizmet ile siz müsterilerine yardimci olmaktan mutluluk duyacaktir. Anka Gaziantep Temizlik sirketlerinin ev temizlikleri , hali yikama , Gaziantep ev temizligi , ofis temizlik vb. servisler için hizmetlerimiz sayfasini ziyaret ediniz. Gaziantep temizlik sirketleri arasindaki farkimizi sosyal medya hesaplarimizi takip ederek yakindan takip edebilirsiniz.

VİLLA TEMİZLİĞİ

ANKA TEMIZLIK sirketi Gaziantep’de Villa temizligi konusunda profesyonel temizlik hizmeti vermektedir. Anka temizlik sirketi uzman ve tecrübeli kadrosu ile saglik ve hijyen konusunda %100 müsteri memnuniyeti güvencesi vermektedir.Villa temizliginiz bize, zamaniniz size kalsin…

EV TEMİZLİĞİ

ANKA TEMIZLIK sirketi Gaziantep’de ev temizligi konusunda profesyonel temizlik hizmeti vermektedir.

İletişim

Bizimle iletişime geçin...

01

Ev Temizliği

ANKA TEMİZLİK şirketi Gaziantep’de ev temizliği konusunda profesyonel temizlik hizmeti vermektedir.

02

Villa Temizliği

Anka temizlik şirketi uzman ve tecrübeli kadrosu ile sağlık ve hijyen konusunda %100 müşteri memnuniyeti.

03

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik hizmetlerinde, sektöründe önde gelen firmalardan olan Anka Temizlik Şirketi